Miejsce Mocy

Pomagamy wam, aby poprawić swoje życie, nacieszyć się czasem relaksu w Pałacu Łucji. Odwiedź nas żeby "doładować baterie". Odkryj "miejsce mocy" w Sakrau. Spróbuj chleb, wino i wodę z naszego bogatego kraju. Odzyskaj swoja straconą energię i moc!!!

Pałac Lucja jest miejscem mocy. Pałac Lucja to centrum energii w Europie

Miejsce mocy jest bardzo silnym energetycznie miejscem. Gdzie Ciało i dusza może dojść do harmonii. W miejscu mocy przez uwolnienie energii z ziemi występuje kilka niezwykłych zjawisk.

Aby zrozumieć wpływ położenia siły na organizm ludzki, konieczne jest, aby wspomnieć o możliwego nasycenia ciała energią. W przyrodzie istnieją dwa rodzaje żywności: energia i biochemia.

Różnica pomiędzy tymi rodzajami pokarmu można zilustrować na przykład konwencjonalnego akumulatora. Akumulator dostarcza energię do samochodu, ale jej wydajność i energia wyjściowa zależy od roztworu elektrolitu. Gdy elektrolit traci swoje właściwości i nie osiąga pełnej pojemności baterii, istnieją dwa sposoby, , aby osiągnąć pełną pojemność. Albo trzeba wymienić elektrolity, lub podłączyć akumulator do ładowarki. Krew w organizmie człowieka to elektrolit. Ponieważ nie możemy zastąpić go po prostu szybko, musimy znaleźć inne sposoby na uzyskanie lub odzyskanie naszych wyników. Układ  ładowania ludzkiego ciała mogą być czakry, które są zdolne do "naładowania" przez zewnętrzne źródła energii poprzez miejsca zasilania.

To jest punkt na powierzchni Ziemi, gdzie siły ziemi się koncentrują i znajdują drogę do powierzchni.

Ciekawe miejsca  mocy od tysiącleci fascynują ludzkość. Coraz więcej ludzi na całym świecie szukają dziś takie miejsca do odwiedzenia w celu uzyskania siły, naładując swoją energię i znaleźć harmonię.  Pokonując Wiele tysięcy kilometrów aby dostać się do  tak zwanych miejsc mocy. Znany przykłady tych miejsc to Stonehenge, Tybet, egipskie piramidy, Wyspa Wielkanocna, lub Ałtaj Bajkał. Ale niewielu wie że siłę natury i kosmosu znajduje się znacznie bliżej - w Polsce, w Sakrau (Zakrzów).

Energia potencjalna w Sakrau przypisujemy kilku czynnikom.

Skoncentrowana energia w Sakrau (Zakrzów), ma dwa początki: święte i naturalne.


  • Święty

Nazwa miejsca "Sakrau" (święty) nie jest przypadkowa. Jest to stary ośrodek religijny, który jest już opisane w starożytnych legendach i kronikach. Na posiadłości "Pałac Lucji" działał  potężny  zakon Templariuszy, ustanowił zakon rycerski duchownym, w latach 1118-1312. Rycerze zbudowali tu zamek, miejsce, z którego rozpoczęli swoją krucjatę. Zaczęto podróżować przez zamkowe tunele.  Ten tunel łączą ważne elementy, które stanowią "miejsca mocy". Tajne przejścia są kanałami energetycznymi między zamkiem i miejscami silnej władzy, w tym słynnego klasztoru - Annaberg.

Sankt Annaberg ma silną wartość religijną - jako sanktuarium babci Dzieciątka Jezus na ponad 500 lat odwiedzana przez pielgrzymów z całego świata. Góra odgrywa również ważną rolę kulturową, jako miejsce do zebrania ludzi wszystkich pokoleń i różnych narodów. Sankt Annaberg to miejsce wielkiego znaczenia architektonicznego - tutaj są zabytki z różnych okresów historycznych, patrząc geograficznie i naukowo, Sanktuarium znajduje się w samym środku parku przyrody "Góra Św. Anny" (Annaberg).

Annaberg został wyrzeźbiony przez morze. Wcześniej Annaberg było miejsce pogańskiego kultu - miejscem mocy. W czasach przedchrześcijańskich obrzędów pogańskich tu doprowadziły do góry pozytywna energia. Jest wiele miejsc, gdzie człowiek traci swoją energię, czujesz się słabszy i wyługowany. Nie tutaj, to miejsce zwiększa "energię" ludzi. Opuścisz to miejsce wypoczęty i wzmocnione.

Inna droga prowadzi do trójkątnej piramidy kamiennego obelisku. Podstawa piramidy reprezentuje czas, symbolizujący związek między wszystkimi pokoleniami dla ciągłości procesu uczenia się we wszechświecie. W europejskich kulturach megalitycznych i folkloru, piramida będzie postrzegana jako przypomnienie ziemi w sensie matki. Dokładny trójkątny kształt piramidy z kamienia symbolizuje ogień, Boże objawienie Trójcy stworzenia. Według ezoterycznych, ogień jest symbolem boskiego płomienia. Połączenie świętej i naturalnej energii tworzy tu miejsce mocy. Oto sposób, aby uwolnić umysł. Aby odwiedzić to miejsce – pozwala otrzymać mądrość i wspierającą energię przodków otrzymać od Boga.


  • Naturalne

 Naturalny Charakter wokół nas, daje nam siłę duchową. Nasza planeta składa się z takich samych składników jak człowiek. Planeta ma trzy elementy: materia, energia i informacja.  Ta wartość trzech części nazywamy siłą.

Według koncepcji Dahoist "Wu Xing" wszystko we wszechświecie składa się z pięciu elementów: wody, drewna, ziemi, ogienia, metalowu (teoria pięciu elementów można znaleźć w chińskiej filozofii, w feng shui, qi gong, w tradycyjnej medycyny chińskiej). W organizmie człowieka, wymieniamy te elementy z pięciu głównych narządów - nerek (element wody), wątroby (element drewniany), serca (element ognia), śledziona (element ziemi) i płuca (metalowy element). Kombierte energii z tych organów przepływa przez nasze kanały energetycznyczne i przechodzi przez niektóre punkty wyjścia na powierzchnię ciała. Punkty te nazywane są biologicznie aktywne punkty. Tak samo jak ludzkie ciało, ziemnia posiada kanały energetyczne z wyjściem na powierzchnie.. w tych bioaktywnych punktach odbywa się.wymiana mocy krążącej planety z kosmosem. Punkty te nazywamy miejscem mocy.

Tylko połączenie tych pięciu elementów w jednym miejscu (miejsce siły) pozwala "naładować akumulatory". Jednym z takich miejsc jest Pałac Lucja. Nasz Zamek położony jest w samym centrum tego magicznego Pentagramu mocy.

1. Element drewna (MU 木).

Drewno oznacza żywa natura i każdy rodzaj wegetacji. To oznacza wzrost, symbolizuje dzieciństwo i wiosnę, gdy kiełkuje i kwitnie i powstaje nowe życie. Korzenie i silny szczep to Yang, drobne, giętkie gałęzie i liście, są jednak Yin. Elementy prowadzą prosto do celu.

Aby poczuć bogatą energię drewna zapraszamy was na spacer przez labirynt naszych pól bambusa i naszego lesu dębowego. Bambus jest symbolem Dalekiego Wschodu stabilności, długowieczności, szczęścia i prawdy duchowej. Od czasów starożytnych, bambusowe plantacje są związane z długowiecznościa. Dąb jest drzewem światowym, symbol świata, oś łącząca górny i dolny światy żywych istot i ich przodków. To oznacza centrum wszechświata. Dąb oznacza siłę, odwagę, wytrzymałość, trwałość, płodności, miłości i wierności. Dąb jest często określanem jako symbol chrześcijaństwa, jako siła, która ma nawet trudne czasy przetrwa. To oznacza siłę wiary i cnoty. Jeśli między między nimi przechodzi , otrzymuje duchowe i męskie (seksualne) siły.

2. Ogień element (火 Huo).

Ten element jest entuzjazmem i witalnośćią dla ciebie, wszystko Rousing. W fazie pożaru pokazuje młodzieńczego entuzjazmu, przebudzenie seksualności, w połączeniu z energią i awanturnictwo.

Aby poczuć siłę ognia - zapraszamy na spacer po czerwonych górach. Ta góra była tworzona z dawnego wulkanu, który wymarły 28 milionów lat temu. Dziś zostało po nim pole z czerwonej ziemi, bogate w rudy żelaza.

Możesz poczuć przypływ energii, kiedy przejdziesz przez nasze winnicy lub spróbujesz naszego własnej produkcji wina. Winogrona podczas dojrzewania absorbują dużo tutejszej energii. Łyk wina z naszych winogron pomaga w pobudzeniu  energii seksualnej.

3. Ziemia element (土 TU).

Kraj - symbol płodności, radości. Ziemia to znak spójności, przejrzystości, trwałości i stabilności. zapewnia nam żywność, fizycznie i duchowo. Człowiek osiedla się, szuka bezpieczeństwa i skupia się na tworzeniu rodziny.

Ponadto władza i  posiadłość materialna są połączone z elementem ziemi. Ale kto gromadzi zbyt wiele z nich cierpi z powodu braku równowagi. Yin są np. wilgotne gleby, Yang są suche gleby wielkie potężne masy ziemi i skał.

Ziemia z czerwonej gorkig zawiera silną energię. Gleba składa się z gliny. Już w Biblii opisane jest, że człowiek został uformowany z gliny. Z Ziemi, rodzimy się do ziemi wracamy. Potężna energia gliny pomaga w leczeniu ludzi. Glina jest materiałem, który przenosi myśli pokoleń w sobie.

Udowodniono, że glina ma właściwości lecznicze. Statyczny długości fali to 8 metrów, jak również długości zdrowych komórek w organizmie człowieka. Kiedy człowiek jest chory, długość fali komórek maleje. W rezonansie z pola drgań Clay, zwiększa się długość fali chorych komórek znowu wracają do równowagi. Clay pozwala chore komórki wibrować jak zdrowe komórki. Oznacza to, że komórki zaczynają się zregenerować. Krew zaczyna płynąć szybciej w żyłach, to rozgrzewa ciało i oczyści narządy wewnętrzne. Samouzdrawianie jest mocno zalecane.

4. Metalowy element (金 j)

Metal symbolizuje pożądanie i próżność. Ze względu na swoją twardość, oznacza to również asertywnośc, determinacja i koncentracja dla podstaw. Metal może przynieść pomoc i sukces w sprawach finansowych. Elementy metalowe zawszemają kolory biały, srebrny i szary.

Z nami znajdziesz to źródło energii w naszych wapiennych skałach, które są bogate w tlenki żelaza. Ten kamień niesie energię milionów lat, w którym się utworzył. Żeby poczuć tę energię zapraszamy na spacer po skałach, Te ścieżki pomagają  znaleźć racjonalne rozwiązanie problemów.

5. Element wody (水 shui)

Dzięki swojej wszechstronności i przejrzystości wody symbolizuje racjonalności. W dużych ilościach, rozwija ogromne siły, które stoją do asertywności. Jest to etap życia wykroczenia oraz przechowywanie, patrząc wstecz na świeże pomysły i rozwiązując wszystko.

Według Pisma Świętego woda jest pierwotna materia, począwszy Bóg stworzył ludzi i zwierzęta. W wodzie, co sprawia, że wszystko jest w nas. Woda jest częścią nas, głównym składnikiem naszego ciała. O miliony lat woda sączy się przez złoża wapienia w Górze świętej Annyi został wzbogacony w składniki mineralne i intensywniw filtrowana. W lokalnych szczelin znajdują się ogromne zasoby najczystszej  wody. Jest to największy zbiornik wodny w Europie rozległy na powierzchni 80 x 80 km. Ta woda niesie energię milionów lat i tysięcy pokoleń w sobie. Korzystanie z tej wody pomaga odświeżyć i oczyścić organizm z toksyn kosmicznych. W Sakrau wypływa z żródła ta wspaniała woda i zasila nasz staw najbardziej nasycona energią wodą z Góry Świętej Anny. Każdy z naszych gości może tu odzyskać swoja energię.

Dla naszego zdrowia i szczęścia, sami ponosimy największą odpowiedzialność. Tylko wtedy, gdy wyrównamy nasze życie  do naszych naturalnych potrzeb i jeśli będziemy pamiętać i żyć w harmonii z naszym zegarem biologicznym, znajdziemy nasz naturalny biorytm - jeden z najważniejszych warunków dla dobrego samopoczucia, zdrowia i przede wszystkim zadowolenia.

Pomagamy wam, aby poprawić swoje życie, nacieszyć się czasem relaksu w Pałacu Łucji. Odwiedź nas żeby "doładować baterie". Odkryj "miejsce mocy" w Sakrau. Spróbuj chleb, wino i wodę z naszego bogatego kraju.

Odzyskaj swoja straconą energię i moc!!!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.