Zapraszamy do pierwszego w Europie Międzynarodowego centra edukacji akwareli Pałac Lucja IWS

Zapraszamy do pierwszego w Europie Międzynarodowego centra edukacji akwareli Pałac Lucja IWS. International Watercolor Society otworzył swoja jednostkę w Polsce. Dzięki temu można się nauczyć malować akwarela od członków największego stowarzyszenia akwareli od członków stowarzyszenia oraz zobaczyć dzieła sztuki znanych majstrów akwareli.

Zapraszamy do pierwszego w Europie Międzynarodowego centra edukacji akwareli Pałac Lucja IWS.   International Watercolor Society otworzył swoja jednostkę w Polsce. Dzięki temu można się nauczyć malować akwarela od członków największego stowarzyszenia akwareli od członków stowarzyszenia oraz zobaczyć dzieła sztuki znanych majstrów akwareli. 

Międzynarodowe Towarzystwo Akwareli (IWS) to organizacja non-profit założona w styczniu 2012 r. W celu promowania najstarszej i najgłębiej zakorzenionej techniki malarskiej na świecie - sztuka akwareli. IWS jest założony przez pana Atanur Dogan.

Naszym celem jest promocja
- pokój na świecie za pomocą sztuki;
- wspólny język wszystkich ludzi na świecie.
Nasze działania polegają na zbliżeniu artystów akwareli i miłośników sztuki.

 Nasze oświadczenie o misji: 

Międzynarodowe Towarzystwo Akwarelowe (IWS) zostało stworzone, aby szerzyć miłość, przyjaźń i harmonię na całym świecie, używając medium akwareli, aby zachęcać do pokoju, wzajemnego zrozumienia i szacunku.

Z dumą chcemy również podzielić się tym, jak IWS wydaje się zwiastunem pokoju między narodami, gdy nadal promujemy różnorodność, dyplomację i szacunek. Nasza polityka współpracy i pracy poza rasą, polityką, religią i wykorzystywaniem sztuki do niwelowania różnic wydaje się opłacalna.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.