Wesela

Pierwszy dzień z życia małżeńskiego w Pałacu Lucia dla nowej rodziny.

Przyjazny personel "Pałacu Lucja" zrobi wszystko aby ten dzień życia zapamiętała para młoda i rodzina na zawsze. Proszę przenieść elegancję i czystość w dalszym życiu rodzinnym z "Pałacu Lucja".

OFERTA WESELNA W PAŁACU LUCJA!!!
Pałac Lucja to wyjątkowe miejsce na zorganizowanie niezwykłego przyjęcia weselnego. Zapewnia naszym Gościom spędzenie cudownych i niezapomnianych chwil, gdyż każdy poczuje się wyjątkowo.
Zapewniamy najwyższą jakość usług, wyśmienite jedzenie oraz niepowtarzalną atmosferę. Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień na zawsze pozostał w Państwa pamięci.
Przyjęcie weselne może być zorganizowane w pałacowej restauracji, która mieści 90 miejsc siedzących, a tańce mogą odbywać się w pięknie udekorowanym, ogrzewanym namiocie, łączącym się z salą restauracyjną.
Niezwykłe wnętrze Pałacu, parkowe plenery oraz ruiny zamku Templariuszy pozostają do dyspozycji Młodej Pary chcącej stworzyć sobie oryginalną i klimatyczną ślubną sesję zdjęciową.
W przypadku wesel połączonych ze ślubem cywilnym, umożliwiamy także przeprowadzenie uroczystości zaślubin w Pałacu Lucja lub w przypałacowym parku.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Parę Młodą pytania oraz mailowo prześlemy oferty menu weselnego
tel. +48 601 691 722  mail: info.recepcja@palaclucja.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.