Przejdź do treści strony

Wesele w Pałacu

+ powiększ, - pomniejsz, ↓ drukuj

OFERTA WESELNA W PAŁCU LUCJA!!!

Pałac Lucja to wyjątkowe miejsce na zorganizowanie niezwykłego przyjęcia weselnego. Zapewnia naszym Gościom spędzenie cudownych i niezapomnianych chwil, gdyż każdy poczuje się wyjątkowo.
Zapewniamy najwyższą jakość usług, wyśmienite jedzenie oraz niepowtarzalną atmosferę. Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień na zawsze pozostał w Państwa pamięci.
Przyjęcie weselne może być zorganizowane w pałacowej restauracji, która mieści 90 miejsc siedzących, a tańce mogą odbywać się w pięknie udekorowanym, ogrzewanym namiocie, łączącym się z salą restauracyjną.
Niezwykłe wnętrze Pałacu, parkowe plenery oraz ruiny zamku Templariuszy pozostają do dyspozycji Młodej Pary chcącej stworzyć sobie oryginalną i klimatyczną ślubną sesję zdjęciową.
W przypadku wesel połączonych ze ślubem cywilnym, umożliwiamy także przeprowadzenie uroczystości zaślubin w Pałacu Lucja lub w przypałacowym parku.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Parę Młodą pytania oraz mailowo prześlemy oferty menu weselnego

tel. 77 439 84 73 mail: info.recepcja@palaclucja.pl

Aktualności