19.11.2018

Wigilia firmowa w Pałacu Lucja

Pałac Lucja jest idealnym miejscem dla organizację spotkania wigilijnego! Łączymy tradycję z dobrym smakiem!

Firmowe spotkanie wigilijne jest okazją nie tylko do świątecznych życzeń, podsumowań i prezentacji noworocznych planów, ale daje również możliwość podziękowania pracownikom za całoroczną pracę oraz zintegrowania zespołu w szczególnej atmosferze nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Proponujemy Państwu skorzystanie z propozycji naszego Pałacu. Przygotowaliśmy  dla Państwa specjalne Menu Wigilijne z tradycyjnymi świątecznymi specjałami oraz słodyczami. Uroczysty charakter wieczoru dopełni świąteczna dekoracja stołów i wnętrz.

Pałac Lucja jest idealnym  miejscem dla organizację spotkania wigilijnego ponieważ łączymy tradycję z dobrym smakiem. W celu zapoznania się z ofertą oraz rezerwacją terminu prosimy o kontakt: 601691722, agraria.claudii@gmail.com, info.recepcja@palaclucja.pl.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.