Przejdź do treści strony

Opolska Nagroda Jakości

29 Maj 2013 r. + powiększ, - pomniejsz, ↓ drukuj

Dnia 28.05.2013 r. Opolska Izba Gospodarcza po raz dziesiąty przyznała nagrody jakości dla opolskich przedsiębiorstw. Wyróżnionym ta nagrodą została również firma "Agraria Claudii"

 

Szeroko pojęta jakość jest jednym z głównych warunków osiągania sukcesów gospodarczych regionu opolskiego. Udział w konkursie Opolskiej Nagrody Jakości daje znakomitą okazję do sprawdzenia potencjału naszej gospodarki i stworzenia możliwości przeprowadzenia głębokiej samooceny zweryfikowaną oceną ekspercką zawartą w raporcie końcowym jako zwrotnym. Opolska Nagroda Jakości dokumentuje to, co w wielu  przedsiębiorstwach i instytucjach jest codziennością; wysoką jakość organizacji pracy i stosowanej produkcji a w konsekwencji najlepszego wyrobu lub usługi.

W dzisiejszej jeszcze trudnej sytuacji gospodarczej kraju i regionu konkurs ten wychodzi naprzeciw nowym wyzwaniom i pokazuje przywódców gospodarczych, którzy z powodzeniem prowadzą swoje przedsiębiorstwa w tych trudnych warunkach i osiągają dzięki swym zdolnościom organizatorskim i doskonałej pracy z załogą wspaniałe wyniki.

Laureaci i wyróżnieni uczestnicy Opolskiej Nagrody Jakości stanowią wzór do naśladowania dla pozostałych, wzór do  którego powinni wszyscy dążyć podnosząc jakość produkcji, usług i organizacji pracy. 

« Powrót

Aktualności