18.09.2012

Konkurs "Modernizacja roku"

Modernizacja Roku

www.modernizacja-roku.pl/plebiscyt

 

Szanowni Państwo,

Hotel "Pałac Lucja" brał udział w plebiscycie Modernizacja Roku 2011. Codziennie można było oddawać swoje głosy na nasz obiekt w kategorii Hotele.

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za wszystkie oddane głosy, a także za liczny udział oraz mobilizację swoich najbliższych, krewnych, przyjaciół oraz współpracowników. To właśnie dzięki ogromnemu zaangażowaniu  z Państwa strony udało nam się wzbić ponad pozostałymi uczestnikami głosowania. Tym sposobem uplasowaliśmy się na I miejscu.

Dziękuję Państwu za obdarzenie nas zaufaniem oraz wdzięczność, którą mogłem wraz z personelem Hotelu "Pałac Lucja"niejednokrotnie doświadczyć w trakcie trwania konkursu.

Żywię głęboką nadzieję, że w przyszłości Państwo nigdy nie zawiodą się na oferowanych usługach hotelowo-gastronomicznych "Pałacu Lucja".

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziekuję.

Pozdrawiam serdecznie,

Siegmund Dransfeld

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.