16.12.2018

Ferie zimowe w Pałacu Lucja

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia i Sylwestra, pragniemy Państwa poinformować iż Pałac Lucja w dniach od 20.12.2018 do 20.01.2019 będzie nieczynny.

Szanowni Goście!
W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia i Sylwestra, pragniemy Państwa poinformować iż Pałac Lucja w dniach od 20.12.2018 do 20.01.2019 będzie nieczynny. Mamy ferie zimowe i w ten czasie wykonujemy prace renowacyjne w pałacu.
Życzymy Wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni Wasze serca spokojem i radością. Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka towarzyszy Wam przez całe Wasze życie,

Dziękujemy naszym gościom za współpracę i z radością witamy Państwo w nowym roku w Pałacu Łucji.
 

Personal "Pałac Lucja" i rodzina Dransfeld
 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.